Varikosel yaşayanlar

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
lamonica

Varikosel yaşayanlar

Mesaj gönderen lamonica »

Merhaba herkese bugün izak hocaya muayene oldum prostatit olduguma emindim nerdeyse ama kendisi tüm muayeneleri yaptı ve prostatit vardı iyileşmiş oekvik kaslarda hassasiyet var varikosel sol testiste bişey yok hallederiz dedi varikosel icin öneri tavsiyelere acıgım arkadaslar ve prostatit nüksetmesim diye sürekli dikkat wtöem gerekiyor degil mi teşekkürler
Kainatos
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Varikosel yaşayanlar

Mesaj gönderen Kainatos »

Merhaba yanlis hatirlamiyorsam ilk kez muayne oldunuz degil mi?Bir de prostit var iyilesmis yorumunda nasil bulundu acaba muayne ile mi yoksa lokosit sayimiyla falan mi?
lamonica

evet tetkitleri inceledi tekrar olmaması ixin yapmamgerekenleri söyledi 2 adet ilac yazıldı
lamonica

lökosit yok testte ağrıyasamadım
Kainatos

Mesaj gönderen Kainatos »

Anladim gecmis olsun pelvik bolgedeki agriniz devam ediyor mu?
lamonica

Kainatos yazdı:Anladim gecmis olsun pelvik bolgedeki agriniz devam ediyor mu?
hocam kaynağı bende hemoroid oldu oydu büyük igrimal suan ağrım sızım yok sadexe idear yaparken başta yanma ufak tefek kist varmıs halledilir dedi hoca bakalım spermoram sonucunu bekliyorum korkulcak hicbisey yok dedi moraller yine de bozuk
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

Prostat masajından sonra idrarda bendede bir sey cıkmıyor semen kulturunde üreme yok ama prostat sıvısından var prostat sıvısından kültür yaptırmadan bılemessın hıc bir sey ve bunu hıc bir doktor yapmıyor septomun yoksa cok ta önemli degıl zaten önemli olan septom septom yoksa ancak o sekılde anlayabılırsjn ıyılestıgını
lamonica

efsane2036 yazdı:Prostat masajından sonra idrarda bendede bir sey cıkmıyor semen kulturunde üreme yok ama prostat sıvısından var prostat sıvısından kültür yaptırmadan bılemessın hıc bir sey ve bunu hıc bir doktor yapmıyor septomun yoksa cok ta önemli degıl zaten önemli olan septom septom yoksa ancak o sekılde anlayabılırsjn ıyılestıgını
ben iyiyim orostatit sikayetlerini yasamıyorum keza hoca üzerine pek gitmedi 2 ilac verdi prostatit icin hafif seviyede oldugundan prlvik kasların biraz gerildigini söyledi varikosel semptomu olan kasık avrısı yasıorum sadece ara sıra baska bir sıkıntım yok benzer bisey yasayan varsa tavsşyelere acıgım
Anka123

Mesaj gönderen Anka123 »

lamonica yazdı:Merhaba herkese bugün izak hocaya muayene oldum prostatit olduguma emindim nerdeyse ama kendisi tüm muayeneleri yaptı ve prostatit vardı iyileşmiş oekvik kaslarda hassasiyet var varikosel sol testiste bişey yok hallederiz dedi varikosel icin öneri tavsiyelere acıgım arkadaslar ve prostatit nüksetmesim diye sürekli dikkat wtöem gerekiyor degil mi teşekkürler
Ben de izak hocaya gitmeyi düşünüyorum da ayrıntılı yaptığı işlemleri anlatabilir misin acaba verdiği ilaçları falan. Lökosit bakıyor mu
lamonica

Anka123 yazdı:
lamonica yazdı:Merhaba herkese bugün izak hocaya muayene oldum prostatit olduguma emindim nerdeyse ama kendisi tüm muayeneleri yaptı ve prostatit vardı iyileşmiş oekvik kaslarda hassasiyet var varikosel sol testiste bişey yok hallederiz dedi varikosel icin öneri tavsiyelere acıgım arkadaslar ve prostatit nüksetmesim diye sürekli dikkat wtöem gerekiyor degil mi teşekkürler
Ben de izak hocaya gitmeyi düşünüyorum da ayrıntılı yaptığı işlemleri anlatabilir misin acaba verdiği ilaçları falan. Lökosit bakıyor mu
izak hoca iyi bir doktor ama tabiki pahalı ama sağlık özellikle bu konu hakkında maddi imkanınız varsa gidin lökosit baktı kan idrar meni elle muayene