istanbul'da prostat sıvısıyla işlem yapan dr

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
alexandro1104
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

istanbul'da prostat sıvısıyla işlem yapan dr

Mesaj gönderen alexandro1104 »

bildiğimiz özel hast drları harici bu işi yapan birisi yok mu arkadas? zafer hoca'ya 6 aydır gitmiyorum son gidişim 3-3.5 liraya mal oldu, cep dayanmıyor.

prostat sıvısı alan gerisine karısmayan özel dr varsa ona da razıyım...
yenicezseni
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Re: istanbul'da prostat sıvısıyla işlem yapan dr

Mesaj gönderen yenicezseni »

alexandro1104 yazdı: 07.05.2024 - 15:02 bildiğimiz özel hast drları harici bu işi yapan birisi yok mu arkadas? zafer hoca'ya 6 aydır gitmiyorum son gidişim 3-3.5 liraya mal oldu, cep dayanmıyor.

prostat sıvısı alan gerisine karısmayan özel dr varsa ona da razıyım...
Aynen ben de cok merak ediyorum ya
Yamtar

Mesaj gönderen Yamtar »

Geçen sene Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Onur Fikri isminde bir hekim vardı. Prostat muayenesi sonrası swap ile akıntı kültürü alıyordu. Halen daha aynı hastanede mi bilmiyorum. Ne acıdır ki bu kadar insanı muzdarip eden bir rahatsızlık konusunda görevi kamuya hizmet olan, maaşını kamuya hizmet etmek karşılığında alan hekimlerimiz bu hastalığın temel tetkiklerini yapmaktan bilen imtina etmektedirler.
yenicezseni

Yamtar yazdı: 07.05.2024 - 17:36 Geçen sene Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Onur Fikri isminde bir hekim vardı. Prostat sıvısı almıyordu ama prostat muayenesi sonrası swap ile akıntı kültürü alıyordu. Halen daha aynı hastanede mi bilmiyorum. Ne acıdır ki bu kadar insanı muzdarip eden bir rahatsızlık konusunda görevi kamuya hizmet olan, maaşını kamuya hizmet etmek karşılığında alan hekimlerimiz bu hastalığın temel tetkiklerini yapmaktan bilen imtina etmektedirler.
Kesinlikle hocam buda normal klasik bi hastalik sonucta ama doktorlar ilgisiz
Yamtar

Mesaj gönderen Yamtar »

Ülkede hukuk olsa bu doktorlar görevlerini yerine getirmedikleri için soruşturma geçirir ceza alırlar. Ama ülkede doktor hegemonyası var ve vatandaşa pislik muamelesi yapıyor çoğu.
yenicezseni

Yamtar yazdı: 07.05.2024 - 17:40 Ülkede hukuk olsa bu doktorlar görevlerini yerine getirmedikleri için soruşturma geçirir ceza alırlar. Ama ülkede doktor hegemonyası var ve vatandaşa pislik muamelesi yapıyor çoğu.
Hocam sizin 2020de baslamis ya hiç durulmadi mi peki
Yamtar

Mesaj gönderen Yamtar »

yenicezseni yazdı: 07.05.2024 - 17:44
Yamtar yazdı: 07.05.2024 - 17:40 Ülkede hukuk olsa bu doktorlar görevlerini yerine getirmedikleri için soruşturma geçirir ceza alırlar. Ama ülkede doktor hegemonyası var ve vatandaşa pislik muamelesi yapıyor çoğu.
Benim penis ağrısı, hassasiyet ve geri çekilme kaldı henüz malesef çözüm yok. Şuan saw palmetto, quercetin, bromelain, ve ısırgan özü içeren bir takviye kullanıyorum.Saw palmetto'yu Kadir abi pek tavsiye etmez ama ben diğer yan etkilerini göze alarak kullanıyorum. Evliyim çocuklarım var bu saatten sonra yeni çocuk da düşünmüyorum açıkçası. Bekar arkadaşlara da tavsiyem lütfen morallerini bozmasınlar bu hastalık evliliğe engel değil.
yenicezseni

Yamtar yazdı: 07.05.2024 - 17:47
yenicezseni yazdı: 07.05.2024 - 17:44
Benim penis ağrısı, hassasiyet ve geri çekilme kaldı henüz malesef çözüm yok. Şuan saw palmetto, quercetin, bromelain, ve ısırgan özü içeren bir takviye kullanıyorum.Saw palmetto'yu Kadir abi pek tavsiye etmez ama ben diğer yan etkilerini göze alarak kullanıyorum. Evliyim çocuklarım var bu saatten sonra yeni çocuk da düşünmüyorum açıkçası. Bekar arkadaşlara da tavsiyem lütfen morallerini bozmasınlar bu hastalık evliliğe engel değil.
Anladim da abi agei nasil peki rahatsiz edici bi agri mi penisteki ? Buarada kadir abinin istedigi prostat sivisindan lokosit kultur pcr antibiyogram yapip antibiyotige basladin mi ? Ona ragmen mi boyle ?
Yamtar

Mesaj gönderen Yamtar »

Hayatımı mahfeden bir ağrı. Hassasiyet. Sürekli pantolonu düzeltme gereği çok kötü bir durum. 2 senede saçlarım beyazladı sana o kadar söyliyim. Ben non bakteriyelim. Henüz bulgu yok. Şüpheli ilişki vs yok
yenicezseni

Abi peki bu olaydan önce kusura bakma soruyorum ama kendim de ogrenmek icin
Bi hayat kadiniyla birlikteligin oldu mu acaba ? Veya başka geçer dedigin birisiyle ?
Yamtar

Mesaj gönderen Yamtar »

Yok kardeşim şüpheli cinsel ilişkim yok. Bağırsakları bozduk sonrası buraya kadar geldi
yenicezseni

Yamtar yazdı: 07.05.2024 - 18:10 Yok kardeşim şüpheli cinsel ilişkim yok. Bağırsakları bozduk sonrası buraya kadar geldi
Benimde önce bagirsaklar bozuldu sonra böyel olduda bende oncesinde cinsel iliski var hocam iste bence baayandan bakteri aldim o bagirsaga geldi oradan da prostata indi
Yamtar

Mesaj gönderen Yamtar »

Ben bu organa üreme sisteminin beyni diyorum. Normal beyinden hiçbir farkı yok. Belirli görevleri olan bir sinir ağı. Tıpkı beyinde olduğu gibi dışarıdan özellikle ilaç etkisine çok açık değil ve beyin kanamasında nasıl insanın bir yerine felç iniyorsa bu organın işleyişi bozulunca üreme sisteminden bir yeri götürüyor. Ereksiyondur, ağrıdır, işemedir, vesaire. Allah şifamızı nasip etsin.
yenicezseni

Yamtar yazdı: 07.05.2024 - 18:32 Ben bu organa üreme sisteminin beyni diyorum. Normal beyinden hiçbir farkı yok. Belirli görevleri olan bir sinir ağı. Tıpkı beyinde olduğu gibi dışarıdan özellikle ilaç etkisine çok açık değil ve beyin kanamasında nasıl insanın bir yerine felç iniyorsa bu organın işleyişi bozulunca üreme sisteminden bir yeri götürüyor. Ereksiyondur, ağrıdır, işemedir, vesaire. Allah şifamızı nasip etsin.
Inşallah abim