Belirtiler

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
kaan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Belirtiler

Mesaj gönderen kaan »

Arkadaşlar iyi akşamlar

Prostatit tanısı alan arkadaşlar hangi bilirtilerle aldınız bu tanıyı yani şikayetleriniz tam olarak neydi bunu benimle paylaşabilir misiniz çok teşekkür ederim şimdiden
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Belirtiler

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

arkadaşım forumda 400 kişi var.herkes sanırım tek tek anlatamaz kendi hikayesini.o yüzden benim hikayem bölümünden bazı arkadaşların yazdığı hikayelerden sorduğun bu sorunun cevabını alabilirsin.
menemen
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen menemen »

Benim ilk semptom peniste yanma ve agriyla basladi daha sonrada zaten basini alip gitti aptal hastalik
yaman
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen yaman »

bende hastalık belirtilerini yazayım daha doğrusu baştan başlamak istiyorum

yaklaşık 20 yıldır evli olmamam rağmen geceleri özellikle kış aylarında rüyada boşalma yaşıyordum bunu cinsel arzunun yüksek olması veya film v.b izleme olmadığını belirteyim bunun için 3-5 doktora gittim boş anlamadılar

son 5 yıldır ciddi ciddi sık sık idrar ve daimi idrar hissi gelişti yine 3-5 doktor olmadı 2 yıl önce bir prof muane oldum sistokopi sonucu mesane boyu nuzun tanısı koydu

Ameliyat olmaya karar verdim çünkü günde 20 defa idrara çıkıyordum ve idrar hissi devam ediyordu başka bir prof ada muane oldum aynı tanıyı koyunca ameliyat oldum birincide kenarını mesane boynunu az çizip idrar akışına yol açtı ama 3 ay geçti aynı

Bir daha ameliyat edeyim dedi boynu biraz düşürdü 3 ay geçti bu defa mesane çıkışı çok daraldı ince ince zorla idrar yapıyordum

Bir daha ameliyat oldum idrar akışı düzeldi ama sonuç ne yazıkki aynı kötü oldum iyi olmadım desem yeridir doktor sebebsiz aktif mesane diyor

Doktor ısrarla prostattit veya prostat büyümesi olmadığını söylüyor gerçi artık doktora gitmekten vazgeçtim şimdi gelelim sıkıntılarıma

1-Sık idrar ve idrar hissi bazen 3-5 damlada dahi çok sıkışma hissi var
2-Cinsel isteksizlik ve özür dilerim öpme v.b haz duyusu azalma
3-Sertleşme sorunu az sertleşme sertleşmenin çabuk kaybolması hatta bu aralar sabah sertleşmesi dahi olmuyor v.b
4-Büyük abdestten sonra 10 dk içinde tekrar idrara çıkmam lazım boşalma sonrası banyoda 10 dk ya yakın kesik kesik çok az idrar gelmekde
bunlar yaşadığım ciddi sorunlar bu işin psikolojik etkiside çapası
5-prostatitde yaşanan ağrı hiç yaşamadım testis v.b ağrı yanma zerre kadar yaşamadım

neler denedim 2 yıldır alfa bloker ilaçları mictonorm v.b diğerleri yıllarca kullandım faydası yüzde 5-10 başka bende hiç fayda etmedi
sitede yazan kür ot v.b bir çok şey denedim bir şey anlamadım

şimdi aklıma gelenler bunlar aslında tam hastalığıda bilmiyorum herkese Allah acil şifaler versin mesane boynu yüksekliği ile ilgili sorununuz varsa sorabilirsiniz