İESEF+TABLET KOMBİNASYONU

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
kader48
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

İESEF+TABLET KOMBİNASYONU

Mesaj gönderen kader48 »

Arkadaşlar bugün Zafer Hocadan 3. Küre başlıyorum.
3 adet iesef 1gr IM
İğneler bittikten sonra
1 kutu Tarivid 1*1
1 kutu Tetradox 1*1

Tabi yanında probiyotik, ve takviyeler ile beraber.

Bu kürden forumda fayda görende oldu, fayda görmeyende. 1 ay sonrada kontrolüm var. Cumartesi kontrolde 8-10 lökosit çıkmıştı. Ağrım sızım hiç yok. Sadece arada kasıklarda batma oluyor. Bakalım bana bir faydası olacak mı??
kader48

Re: İESEF+TABLET KOMBİNASYONU

Mesaj gönderen kader48 »

Arkadaşlar birşey sorabilir miyim??

3 adet Iesef IM + Tetradox + Tarivid

Kombinasyonu, Ecoli bakterisine endike midir???
kader48

Mesaj gönderen kader48 »

Pcr’ de Ecoli Basili üreyipte, bu bakteride genelde hangi ilaç kombinasyonunu kullandılar. Bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.
kader48

Mesaj gönderen kader48 »

Neyse kullanıp görmek lazım. Teşekkür ederim yine de.
maxcavalera
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen maxcavalera »

kader48 yazdı:Neyse kullanıp görmek lazım. Teşekkür ederim yine de.
Ben bu kombini,n faydasını gördüğümü düşünüyorum.En son bu kombini kullandım.Şimdi kontrol süresini bekliyorum.Bakalım lökosit ne durumda.Ama maşallah diyelim şikayetler oldukça azalmış durumda.
UmutluAdam

Mesaj gönderen UmutluAdam »

Bana da aynısını yazdı, 10 gün oldu sıfır fayda gördüm. Devamlı tuvalet ve idrar hissi devam ediyor. Takviye ne kullanmalıyız arkadaşlar?
Saleh
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Saleh »

kader48 yazdı:Arkadaşlar bugün Zafer Hocadan 3. Küre başlıyorum.
3 adet iesef 1gr IM
İğneler bittikten sonra
1 kutu Tarivid 1*1
1 kutu Tetradox 1*1

Bu kürden forumda fayda görende oldu, fayda görmeyende. 1 ay sonrada kontrolüm var. Cumartesi kontrolde 8-10 lökosit çıkmıştı. Ağrım sızım hiç yok. Sadece arada kasıklarda batma oluyor. Bakalım bana bir faydası olacak mı??
probiyotik ve takviyeler hangileri. Onuda yaza bilirmisin?
UmutluAdam

3 adet iesef 1gr IM
İğneler bittikten sonra
1 kutu Tarivid 1*1
1 kutu Tetradox 1*1

İdrara çıkmı durumu ya da idrar kalma hissi var mı sizde? Varsa şu an nasılsınız?
kader48

Mesaj gönderen kader48 »

Saleh yazdı:
3 adet iesef 1gr IM
İğneler bittikten sonra
1 kutu Tarivid 1*1
1 kutu Tetradox 1*1

probiyotik ve takviyeler hangileri. Onuda yaza bilirmisin?
Takviye olarak probiyotik ve beta glukan kullanıyorum. Eczaneden aldım.
kader48

Mesaj gönderen kader48 »

UmutluAdam yazdı:Bana da aynısını yazdı, 10 gün oldu sıfır fayda gördüm. Devamlı tuvalet ve idrar hissi devam ediyor. Takviye ne kullanmalıyız arkadaşlar?
İlk önce iğneleri, ardından tabletleri mi kullandınız?? Birde hemen etkisini göstermiyor sanki. Kc34 nick’li arkadaşın buna benzer bir kürü kullandıktan sonra,ortalama 3-4 ay sonra iyileşmeye başladım gibisinden bir yazısı vardı. Okumuştum.
UmutluAdam

Teşekkür ederim hocam. Hangi probiyotiki kullanıyorsunuz?
UmutluAdam

kader48 yazdı:
UmutluAdam yazdı:Bana da aynısını yazdı, 10 gün oldu sıfır fayda gördüm. Devamlı tuvalet ve idrar hissi devam ediyor. Takviye ne kullanmalıyız arkadaşlar?
İlk önce iğneleri, ardından tabletleri mi kullandınız?? Birde hemen etkisini göstermiyor sanki. Kc34 nick’li arkadaşın buna benzer bir kürü kullandıktan sonra,ortalama 3-4 ay sonra iyileşmeye başladım gibisinden bir yazısı vardı. Okumuştum.

Hangi probiyoki kullanıyorsunuz hocam?
kader48

Mesaj gönderen kader48 »

NBL probiyotik
Beta glukan,
kader48

Mesaj gönderen kader48 »

Dün akşam ilk iğneyi oldum ben. Bugün biraz daha iyiyim sanki. Gün geçtikçe yine konuşuruz, her aşamadan sonra.
osmankul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen osmankul »

Evet 3. Nesil sefalosporin kullanirken bende sanki hastalik yok gibiydi. Ardindan 2 cipro sonuc hikaye olmustu. Ancak su ana kadar ofloksasin ve doksisiklin kullanmadim bende bu kuru denicemde yazicak urolog bulmakda ayri mesele.
kader48

Mesaj gönderen kader48 »

İstanbul/Bahçelievler’de Medicana Hastanesinde Zafer Oyman var. Gitmeni öneririm. Zafer Hoca genelde tedaviye bu ve buna benzer kürler üzerinden gidiyor.
kader48

Mesaj gönderen kader48 »

Arkadaşlar Dün akşam itibari ile iesef iğneler bitti. Bugün tablet kombinasyonuna geçtim. Takviyeleride kullanıyorum. Şimdiye kadar aldığım en iyi etkiyi aldım diyebilirim. Sabah ereksiyonlarım çok çok iyi şu anda. Ağrım zaten hiç yok. Sadece sabahları ilk idrarı yaparken biraz yanma var. İlerleyen günlerde gelişmeleri tekrar yazacağım.
Uglyist

Mesaj gönderen Uglyist »

kader48 yazdı:Arkadaşlar Dün akşam itibari ile iesef iğneler bitti. Bugün tablet kombinasyonuna geçtim. Takviyeleride kullanıyorum. Şimdiye kadar aldığım en iyi etkiyi aldım diyebilirim. Sabah ereksiyonlarım çok çok iyi şu anda. Ağrım zaten hiç yok. Sadece sabahları ilk idrarı yaparken biraz yanma var. İlerleyen günlerde gelişmeleri tekrar yazacağım.
Siz hic pcr yaptırdınızmı?
kader48

Mesaj gönderen kader48 »

Ben Zafer Oyman’ın takibinde tedavi oluyorum. Zafer Hoca pcr yaptırmaya karşı, yaptırdığında ne işe yarayacak ki bu diyor. Doğru sonuç vermiyor diyor. Bu yüzden hiç yaptırmadım.
maxcavalera
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen maxcavalera »

kader48 yazdı:Arkadaşlar Dün akşam itibari ile iesef iğneler bitti. Bugün tablet kombinasyonuna geçtim. Takviyeleride kullanıyorum. Şimdiye kadar aldığım en iyi etkiyi aldım diyebilirim. Sabah ereksiyonlarım çok çok iyi şu anda. Ağrım zaten hiç yok. Sadece sabahları ilk idrarı yaparken biraz yanma var. İlerleyen günlerde gelişmeleri tekrar yazacağım.
Ben de iğnelerin etkili olduğunu düşünüyorum.Umarım hep birlikte başarıya ulaşacağız...
kader48

Mesaj gönderen kader48 »

Uglyist yazdı:
Siz hic pcr yaptırdınızmı?
Hayır yaptırmadım.
tolgataylan

ProstaBrit

Mesaj gönderen tolgataylan »

Yurtdışında satılan bir ürün bu ürün hakkında yardımlarınız lazım.
tolgataylan

Mesaj gönderen tolgataylan »

Bu hastalıkta kullanılan antibiyotikler sadece baskılama amaçlıdır, antibiyotik ile tedavi olan kesinlikle yoktur bu sebeble kendinize hastalığın akut dönemlerinde kullanılabileceğiniz bir ürün bulun. Ben bu ürünü bulmuştum(Prsotabrit) fakat 1 yıldır ürün hiçbir yurtdışı sitelerde yok.
Sizden istediğim yardım ingilizce veya farklı dil bilen yurtdışında yaşayan arkadaşlardan bu ürünün akıbeti hakkında bilgi almaları. İngilizce bilmediğimden bu ürün hakkında soru soramıyorum.
Herşeyi bir yana bırakın ve her yıl 1-3 ay arası bu üründen kullanın başka hiçbirşeyi kullanmayacaksınız tecrübeyle sabittir.
Lütfen internette bu ürünü satan siteler var ve yurtdışı numaraları var yabancı dil bilen arkadaşlar veya yurtdışında olanlar bu ürünün neden bulunmadığı hakkında bilgi alabilir mi,
Bana Tedarikçi veya üretici firmanın Öncelikle email ini ve telefon numaralarını alabilen arkadaşlardan ricamdır lütfen yardımcı olurusunuz.
osmankul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen osmankul »

Bahsettigin takfiyenin icerigi polen ekstrakti. Forumda daha onceleri konusulmustu ise yaradigini soyleyenler var. Muadil baska urun bak amazonda bi dolu. Hatta ulkemizde bile benzer urun olabilir iyi arastirmak lazim .
kader48

Mesaj gönderen kader48 »

Arkadaşlar İESEF+TABLET kombinasyonu ile şu anda sahada iyiye gidiyorum. Bunu hissedebiliyorum. İlerleyen dönemlerde zaman geçtikçe yine bilgilendirme yapacağım.

Herkese çok geçmiş olsun...