Testis ağrısı

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Testis ağrısı

Mesaj gönderen efervesan »

vanpersie2 yazdı:Birde benim ağrılarin ne zaman alevlenecigi belli olmuyor 2013 temmuzunda bile alevlenmisti o sene yaz okulunu bırakıp eve gitmiştim. Beni daha çok stres sıkıntı tetikliyor
Ben Kıbrıs Yeşilyurt’ta yaptım askerliği tavsiye askerde tavsiye pek işe yaramıyor çünkü her şey tamamen sürprız ama ilaçlarını yanında götür reçetesi ile raporlarını götür şikayetler artınca revire çıkarsın ilaçlar bitince yazdırırsın ilaçları da bölük astsubayına teslim edersin saati geldiğinde kullanırsın onda sıkıntı yaşamazsın
vanpersie2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen vanpersie2 »

efervesan yazdı:
vanpersie2 yazdı:Birde benim ağrılarin ne zaman alevlenecigi belli olmuyor 2013 temmuzunda bile alevlenmisti o sene yaz okulunu bırakıp eve gitmiştim. Beni daha çok stres sıkıntı tetikliyor
Ben Kıbrıs Yeşilyurt’ta yaptım askerliği tavsiye askerde tavsiye pek işe yaramıyor çünkü her şey tamamen sürprız ama ilaçlarını yanında götür reçetesi ile raporlarını götür şikayetler artınca revire çıkarsın ilaçlar bitince yazdırırsın ilaçları da bölük astsubayına teslim edersin saati geldiğinde kullanırsın onda sıkıntı yaşamazsın
Anladım abi sagolas inşallah Allah askerliği biterecek gücü verir.
keops
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen keops »

Hastaneye gitmen için revire çıkman revirin seni hastaneye sevk etmesi gerekir sık revire çıkana hoş gözle bakmazlar malasef erteleyip tedavine yoğunlaşabilirsin askerlikle ilgili sormak istediğin bir konu bir şey olursa özelden yazabilirsin kardeşim
vanpersie2

keops yazdı:Hastaneye gitmen için revire çıkman revirin seni hastaneye sevk etmesi gerekir sık revire çıkana hoş gözle bakmazlar malasef erteleyip tedavine yoğunlaşabilirsin askerlikle ilgili sormak istediğin bir konu bir şey olursa özelden yazabilirsin kardeşim
Bende çok gel gitteyim abi bugün uçak bileti alacak gibiyim Dr 6 iğne yazdı inşallah iyi gelir yoksa hapı yuttugumun resmidir.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

vanpersie2 yazdı:
keops yazdı:Hastaneye gitmen için revire çıkman revirin seni hastaneye sevk etmesi gerekir sık revire çıkana hoş gözle bakmazlar malasef erteleyip tedavine yoğunlaşabilirsin askerlikle ilgili sormak istediğin bir konu bir şey olursa özelden yazabilirsin kardeşim
Bende çok gel gitteyim abi bugün uçak bileti alacak gibiyim Dr 6 iğne yazdı inşallah iyi gelir yoksa hapı yuttugumun resmidir.
Hiç sıkıntı yapma kardeşim. Acemilik sıkıntı olur ama ustalıkta rahat edersin. Eğer askeri hastane olursa oradaki üroloji doktorları daha iyidir
vanpersie2

asosyal yazdı:
vanpersie2 yazdı:
Hiç sıkıntı yapma kardeşim. Acemilik sıkıntı olur ama ustalıkta rahat edersin. Eğer askeri hastane olursa oradaki üroloji doktorları daha iyidir
İnşallah abi şu an ağrıdan geberiyorum yerimde duramıyorum
keops

Mesaj gönderen keops »

askeri hastaneler devlet hastanesi oldu normal hastayada bakıyorlar artık kıbrısta bu durum nasıldır orada da uygulamaya geçildimi bilmiyorum sen şikayetin olursa dile getirmekten çekinme sonuçta sağlık bu utanılacak çekinilecek birşey yok ona göre belki farklı görev verirler veya geri hizmet yazıcı falan uzun dönemmi kısamı bilmiyorum ama acemilik bitince yemin ettikten sonra kolaylarsın biraz daha askerliği
vanpersie2

keops yazdı:askeri hastaneler devlet hastanesi oldu normal hastayada bakıyorlar artık kıbrısta bu durum nasıldır orada da uygulamaya geçildimi bilmiyorum sen şikayetin olursa dile getirmekten çekinme sonuçta sağlık bu utanılacak çekinilecek birşey yok ona göre belki farklı görev verirler veya geri hizmet yazıcı falan uzun dönemmi kısamı bilmiyorum ama acemilik bitince yemin ettikten sonra kolaylarsın biraz daha askerliği
Kısa dönem abi inşallah dediğin gibi olur karsimada iyi insanlar çıkar beni düşündüren başka bir konu sivilce bazı drlar psikolojik deyip gönderirken askeri ortamda kiler tahlilerde de bişey çıkmayınca ne derler . İnşallah non bakt prostatit den anlayan bir Dr çıkar karşıma
vanpersie2

Arkadaşlar dün acemi birliğini tamamladım ama tamamlayana kadar anamdan emdigim süt burnumdan geldi askere gittiğim için çok pişman oldum . İlk gittiğimde rahatsızlığımi bildirdim beni eğitim araştırmaya sevk ettiler orda usg meni kan ve idrar tahlili yaptırdım bir şey çıkmayınca Dr tetradox yazıp yaşlanınca azalır deyip yolladı rapor yazı vs gibi bir şey istediğimde veremem dedi ve yolladı . Testis ağrısından her gün geberiyodum üzerine askeri ortamın kurallar sartlar ve stresi de eklenince günler geçmez oldu sürekli izin istemem sanki kaytarmaya gelmiş izlenimi oluşturdu herkeste . Şu an halen testis ve kasık ağrım var ve dağıtım iznine çıktım cuma günü Kıbrıs'a gitmem lazım ama 23 dehşet günden sonra 150 gün Kıbrıs gibi askerliğin zor olduğu bir yere gidecek olmak beni kara kara düşündyruyor uyuyamıyorum her an intihar düşüncesi beliriyor ve keşke askerliği tecil ettirip acı cekeceksemde sivilde cekseydim diyorum hep askerde imkanlar yok denecek kadar az üstüne orada kabız kaldım aşırı soğuk yedim saatlerce acı ceke çeke ayakta kaldım günde bir iki saat anca uyudum bu saatten sonra tavsiyesi olan arkadaşlarimi dinlemek isterim son bir şans algoloji polikligine gideyim diyorum başka da elimden bir şey gelmiyor çünkü çok zor durumdayım hastalık bir yana askerlik stresi mahfetti beni
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Kardeşim geçmis olsun,
Stres bu hastaligi tetikliyor, biliyosun daha öncede seni uyarmiştik.Sen şu anda orada ağir hasta sayilirsin.Çekinme, komutanina rica edip acil durum oldugunu soyle, böyle bir durumda hastaliğin artabilir. Bu sekilde aci cekerek askerlik bitmez. İntihari filan geç.Tekrar dr a cikacagini, ilaçlarin fayda etmedigini söyle. Dr lari bıktirana kadar söylemessen derdine care bulamassin askerde.Cunkü zor inanirlar.
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Kc34 »

Askerde derdini bile dinlemezler bizzat yasadim bunu
emrecakil

Mesaj gönderen emrecakil »

agrın sızlama şeklindemi, varıkoseli unut varıs asla ağrı yapmaz,o bölümden operayon gecırdınmı,8 aydan beri bndede sızlama var boşaldıktan sonra agrn nasıl, ayakta nasıl? benım oturunca ve yatarken testıslertemes ettıgı ıcın acı fazlalaşıyor
vanpersie2

emrecakil yazdı:agrın sızlama şeklindemi, varıkoseli unut varıs asla ağrı yapmaz,o bölümden operayon gecırdınmı,8 aydan beri bndede sızlama var boşaldıktan sonra agrn nasıl, ayakta nasıl? benım oturunca ve yatarken testıslertemes ettıgı ıcın acı fazlalaşıyor
Benim bilhassa epididim bölgeleri ağrıyor operasyon geçirmedim meninin geri kaçması sonucu başladı. Bu hastalık her iki üç yılda bir artar bu kez askerlik dönemine denk geldi işte şansıma
vanpersie2

kadir yazdı:Kardeşim geçmis olsun,
Stres bu hastaligi tetikliyor, biliyosun daha öncede seni uyarmiştik.Sen şu anda orada ağir hasta sayilirsin.Çekinme, komutanina rica edip acil durum oldugunu soyle, böyle bir durumda hastaliğin artabilir. Bu sekilde aci cekerek askerlik bitmez. İntihari filan geç.Tekrar dr a cikacagini, ilaçlarin fayda etmedigini söyle. Dr lari bıktirana kadar söylemessen derdine care bulamassin askerde.Cunkü zor inanirlar.
Allah razı olsun kadir abi hayattan o kadar çok bıktım ve çaresizim ki ne yapacağım bilmiyorum testislerde ve kasigimda sürekli bı ağrı var ve kimseyi buna inandiramamak ve 23 gün yaşadığım acilardan sonra 150 gün bu durumla nasil dayanirim bilmiyorum şansıma Kıbrıs gibi sıkıntılı bir yer çıktı üstelik askerde şartlar çok kötü bı hap için 5 dklik banyo için dklarca sırada bekledim acı ceke çeke psikolojin mahfoldu
Untitleduser

Mesaj gönderen Untitleduser »

vanpersie2 yazdı:Arkadaşlar dün acemi birliğini tamamladım ama tamamlayana kadar anamdan emdigim süt burnumdan geldi askere gittiğim için çok pişman oldum . İlk gittiğimde rahatsızlığımi bildirdim beni eğitim araştırmaya sevk ettiler orda usg meni kan ve idrar tahlili yaptırdım bir şey çıkmayınca Dr tetradox yazıp yaşlanınca azalır deyip yolladı rapor yazı vs gibi bir şey istediğimde veremem dedi ve yolladı . Testis ağrısından her gün geberiyodum üzerine askeri ortamın kurallar sartlar ve stresi de eklenince günler geçmez oldu sürekli izin istemem sanki kaytarmaya gelmiş izlenimi oluşturdu herkeste . Şu an halen testis ve kasık ağrım var ve dağıtım iznine çıktım cuma günü Kıbrıs'a gitmem lazım ama 23 dehşet günden sonra 150 gün Kıbrıs gibi askerliğin zor olduğu bir yere gidecek olmak beni kara kara düşündyruyor uyuyamıyorum her an intihar düşüncesi beliriyor ve keşke askerliği tecil ettirip acı cekeceksemde sivilde cekseydim diyorum hep askerde imkanlar yok denecek kadar az üstüne orada kabız kaldım aşırı soğuk yedim saatlerce acı ceke çeke ayakta kaldım günde bir iki saat anca uyudum bu saatten sonra tavsiyesi olan arkadaşlarimi dinlemek isterim son bir şans algoloji polikligine gideyim diyorum başka da elimden bir şey gelmiyor çünkü çok zor durumdayım hastalık bir yana askerlik stresi mahfetti beni
Allah yardımcın olsun kardeşim. Zamanında bende intiharı çok düşündüm ama çözüm değil, çözüm mücadele etmek kafaya takmamaya çalışmak birşeyin yokmuş gibi yaşamaya çalışmakta çok şükür gayet iyiyim sende iyi olacaksın zamanla, geçmiş olsun kardeşim
vanpersie2

Untitleduser yazdı:
vanpersie2 yazdı:Arkadaşlar dün acemi birliğini tamamladım ama tamamlayana kadar anamdan emdigim süt burnumdan geldi askere gittiğim için çok pişman oldum . İlk gittiğimde rahatsızlığımi bildirdim beni eğitim araştırmaya sevk ettiler orda usg meni kan ve idrar tahlili yaptırdım bir şey çıkmayınca Dr tetradox yazıp yaşlanınca azalır deyip yolladı rapor yazı vs gibi bir şey istediğimde veremem dedi ve yolladı . Testis ağrısından her gün geberiyodum üzerine askeri ortamın kurallar sartlar ve stresi de eklenince günler geçmez oldu sürekli izin istemem sanki kaytarmaya gelmiş izlenimi oluşturdu herkeste . Şu an halen testis ve kasık ağrım var ve dağıtım iznine çıktım cuma günü Kıbrıs'a gitmem lazım ama 23 dehşet günden sonra 150 gün Kıbrıs gibi askerliğin zor olduğu bir yere gidecek olmak beni kara kara düşündyruyor uyuyamıyorum her an intihar düşüncesi beliriyor ve keşke askerliği tecil ettirip acı cekeceksemde sivilde cekseydim diyorum hep askerde imkanlar yok denecek kadar az üstüne orada kabız kaldım aşırı soğuk yedim saatlerce acı ceke çeke ayakta kaldım günde bir iki saat anca uyudum bu saatten sonra tavsiyesi olan arkadaşlarimi dinlemek isterim son bir şans algoloji polikligine gideyim diyorum başka da elimden bir şey gelmiyor çünkü çok zor durumdayım hastalık bir yana askerlik stresi mahfetti beni
Allah yardımcın olsun kardeşim. Zamanında bende intiharı çok düşündüm ama çözüm değil, çözüm mücadele etmek kafaya takmamaya çalışmak birşeyin yokmuş gibi yaşamaya çalışmakta çok şükür gayet iyiyim sende iyi olacaksın zamanla, geçmiş olsun kardeşim
Sağolasın abi ama dayanacak gücüm kalmadı artık şimdiye dek 60 dra gitmisimdir hepsi boş artık yaşamak istemiyorum üstüne askerlik stresi ağrılar ölüm bana yakışır bu saatten sonra ama ailem üzülecek diye yapamıyorum işte
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

vanpersie2 yazdı:
kadir yazdı:Kardeşim geçmis olsun,
Allah razı olsun kadir abi hayattan o kadar çok bıktım ve çaresizim ki ne yapacağım bilmiyorum testislerde ve kasigimda sürekli bı ağrı var ve kimseyi buna inandiramamak ve 23 gün yaşadığım acilardan sonra 150 gün bu durumla nasil dayanirim bilmiyorum şansıma Kıbrıs gibi sıkıntılı bir yer çıktı üstelik askerde şartlar çok kötü bı hap için 5 dklik banyo için dklarca sırada bekledim acı ceke çeke psikolojin mahfoldu
Kibris sicaktir, orada agrilarin azalir sabret, belki iyi bir yere düşersin.
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

vanpersie2 yazdı:
Untitleduser yazdı:
Sağolasın abi ama dayanacak gücüm kalmadı artık şimdiye dek 60 dra gitmisimdir hepsi boş artık yaşamak istemiyorum üstüne askerlik stresi ağrılar ölüm bana yakışır bu saatten sonra ama ailem üzülecek diye yapamıyorum işte
Kardeşim bu hastalık şans işi düzelmesi asker de bende çok çektim ama doktorlar prostatit diyince ilgili olarak tedavi etmişlerdi beni ha ben sürgün bölüğüne düştüm 130 kişi içinde 5 kısa dönem ve 110 madde bağımlısı içinde yaptım onlar nöbete tatbikata gitmez iken bu hastalık ile hem nöbet tutuyor hemde her ay 15 gün dağa tatbikata gidiyor idim. Biraz sabır kardeşim benim
vanpersie2

asosyal yazdı:
vanpersie2 yazdı:
Untitleduser yazdı:
Kardeşim bu hastalık şans işi düzelmesi asker de bende çok çektim ama doktorlar prostatit diyince ilgili olarak tedavi etmişlerdi beni ha ben sürgün bölüğüne düştüm 130 kişi içinde 5 kısa dönem ve 110 madde bağımlısı içinde yaptım onlar nöbete tatbikata gitmez iken bu hastalık ile hem nöbet tutuyor hemde her ay 15 gün dağa tatbikata gidiyor idim. Biraz sabır kardeşim benim
Bilmiyorum abi psikolojim alt üst oldu 23 gün cehennemdeydim şimdi o 150 gün bana çok zor geliyor bu ağrılarla dra gidiyorsun bı ağrı kesici antibiyotik yazıp yollayınca daha da fitiriyorsun ne yapacağım bilmiyorum gitsem bir dert gitmesem bir dert ölsem de kurtulsam keşke
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

vanpersie2 yazdı:
asosyal yazdı:
vanpersie2 yazdı: Sağolasın abi ama dayanacak gücüm kalmadı artık şimdiye dek 60 dra gitmisimdir hepsi boş artık yaşamak istemiyorum üstüne askerlik stresi ağrılar ölüm bana yakışır bu saatten sonra ama ailem üzülecek diye yapamıyorum işte
Bilmiyorum abi psikolojim alt üst oldu 23 gün cehennemdeydim şimdi o 150 gün bana çok zor geliyor bu ağrılarla dra gidiyorsun bı ağrı kesici antibiyotik yazıp yollayınca daha da fitiriyorsun ne yapacağım bilmiyorum gitsem bir dert gitmesem bir dert ölsem de kurtulsam keşke
Çok iyi anlıyorum seni bende askerde iken senin gibi idim o zaman reçetesiz ilaç alımı vardı para ile satın alıp komutan aracılığıyla içeri sokardım ama sen de şuan öyle bir şey yok. Allah cümlemize yardımcı olur inşallah
vanpersie2

Acemide yazılan ağrı kesiciyi bı hafta bekledim gelmeden acemilik bitti zaten gelsede günde bir tane almak için bı saat sırada beklemek zorundaydım
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

vanpersie2 yazdı:Acemide yazılan ağrı kesiciyi bı hafta bekledim gelmeden acemilik bitti zaten gelsede günde bir tane almak için bı saat sırada beklemek zorundaydım
Ustalık daha rahat edersin kardeşim acemilik sıkıntı oluyor zaten ben 28 günde 1 kere o da 3 dakika sürdü yıkanmak. Düşünsene halbuki 3 günde 1 Masturbasyon yapmamı söylemişti doktor cenabet acemilik bitti
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

asosyal yazdı:
vanpersie2 yazdı:Acemide yazılan ağrı kesiciyi bı hafta bekledim gelmeden acemilik bitti zaten gelsede günde bir tane almak için bı saat sırada beklemek zorundaydım
Ustalık daha rahat edersin kardeşim acemilik sıkıntı oluyor zaten ben 28 günde 1 kere o da 3 dakika sürdü yıkanmak. Düşünsene halbuki 3 günde 1 Masturbasyon yapmamı söylemişti doktor cenabet acemilik bitti
Aslında Kıbrıs olması bi bakıma iyi çünkü bende Kıbrıs’ta yaptım askerliği hava sıcaktı her akşam koştum düzenli bi 5 ayın olmuştu Oda beni baya bi düzene sokmuştu yani askerliği yararına çevirebilirsin
vanpersie2

efervesan yazdı:
asosyal yazdı:
Aslında Kıbrıs olması bi bakıma iyi çünkü bende Kıbrıs’ta yaptım askerliği hava sıcaktı her akşam koştum düzenli bi 5 ayın olmuştu Oda beni baya bi düzene sokmuştu yani askerliği yararına çevirebilirsin
Abi bu ağrılar beni mahfediyor ve psikoloji de bozuk olunca hepten napacagimj bilmiyorum Girne 39 mekanize tümeni muhabere çıkmış spor ictimalar nöbetleri bu halde yapmam çok çok zor ağrım olmasa yapardım ama şimdi nasıl yapacağım kara kara onu düşünüyorum algoloji polikligine gitsem bir şey yapamazlar mı sinirleri dondurma tarzı bir şey yoksa bu ağrılarla o 150 gün gecmez
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

efervesan yazdı:
asosyal yazdı:
Ben de İzmir Foça amfibi komando olarak yaptım. Kışı kısa sürüyor ama dikkat et kendine