Sol bobrek tarafi agri

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
benyusuf
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Sol bobrek tarafi agri

Mesaj gönderen benyusuf »

Merhabalar,5-6 gundur sol karin bolgesi ve yan bolgesinde bir huzursuzluk var, bende siyatik baslangici var,o bolgedeki prostatitten ya da bel fitigindan dolayi mi yoksa bobrekten kaynaklanan bir rahatsizlik mi acaba?
RustCohle

Re: Sol bobrek tarafi agri

Mesaj gönderen RustCohle »

5-6 gündür süren bir ağrıysa bence doktora gitmekte geç kalmayın burdan tahmin etmek çok zor.
benyusuf

sebebi miyaljiymiş...böbrekten kaynaklana bir sıkıntı sandım üç buçuk attı nazik bir yer...:))
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Benyusuf merhaba senin son durumun nedir. En son iyi oldugunu soylemistin.
benyusuf

cinsellik hariç her şey tıkırında ki cinsellik psikolojik bence.hayatımda birileri olsaydı onda da bir sorun olacağını sanmıyorum
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Cok sevindim benyusuf. Bu hastalik biraz tedirgin ediyor insani. Bence piskolojik bir durum. Git sosyalles kiz arkadas edin don eski hayatina :)
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

En azindan bunu görüyorum şu forumda erken teshis ve dogru tedavi sonucunda iyilesmek mümkün. Yeter ki kroniklesmesin bu hastalik.
benyusuf

39 yaşındayım ben bu hastalığa yakalanmadan önce de çok aktif bir cinsel hayatım yoktu onun için çok dert etmiyorum cinselliği.uygun bir hatun bulur bulmaz da evlenmeyi düşünüyorum.herkes için hayırlısı.sen de iyi durumdasındır umarım.
benyusuf

çok doğru.ben memleketteki doktorlardan adamakıllı bir tedavi yöntemi görmeyince ben Kadir abinin tavsiyesiyle soluğu Zafer Oyman'da aldım.allah onlardan razı olsun.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Tedavi zafer hocayla devam ediyor simdilik gidişat iyi ama ilerleyen günlerde ne gostericek bilmiyorum. Insallah burdaki herkes bir gun iyi olur. Hastalığı degilde baska seyler konusuruz bu platformda.
benyusuf

Kc34 yazdı:Tedavi zafer hocayla devam ediyor simdilik gidişat iyi ama ilerleyen günlerde ne gostericek bilmiyorum. Insallah burdaki herkes bir gun iyi olur. Hastalığı degilde baska seyler konusuruz bu platformda.
hiç umutsuzluğa kapılma.bu hastalığa mutlaka kesin bir çare bulunacaktır.kalıcı bir çare bulunmasa bile düzenli bir hayatla hallolur.geçmiş olsun.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

benyusuf yazdı:çok doğru.ben memleketteki doktorlardan adamakıllı bir tedavi yöntemi görmeyince ben Kadir abinin tavsiyesiyle soluğu Zafer Oyman'da aldım.allah onlardan razı olsun.
Belki vardır böyle doktorlar ama ne yazik ki samanlikta igne aramak gibi birşey bu. Genellikle doktorlar hep başarılı olmak istedikleri icin tedavisi zor olan hastaliklarla ugrasmak istemiyorlar.
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Hiç umutsuzluga kapılmadım ki burda yazılan o kadar olumsuz seylere rağmen. Tedavinin en başında inanmak gelir. Ben inanıyorum iyi olacağıma ve burda senin gibi iyi olanlari gördükçe seviniyorum. Allah tum hastalara şifa versin hastalığın her türlüsü zor.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

benyusuf yazdı:çok doğru.ben memleketteki doktorlardan adamakıllı bir tedavi yöntemi görmeyince ben Kadir abinin tavsiyesiyle soluğu Zafer Oyman'da aldım.allah onlardan razı olsun.
benyusuf mrb,
Allah sendende razi olsun kardesim))durumun nasil?
benyusuf

Kc34 yazdı:Hiç umutsuzluga kapılmadım ki burda yazılan o kadar olumsuz seylere rağmen. Tedavinin en başında inanmak gelir. Ben inanıyorum iyi olacağıma ve burda senin gibi iyi olanlari gördükçe seviniyorum. Allah tum hastalara şifa versin hastalığın her türlüsü zor.
sana iyi bir şey daha söyleyeyim o zaman:)iyi olup da bu foruma girmek istemeyen kişi sayısı az değil.kimi iyileşen insanlar bu foruma girdiklerinde psikolojik olarak olumsuz etkileniyor olabilir.onlara da hak veriyorum ben.
benyusuf

kadir yazdı:
benyusuf mrb,
rica ederim kadir abi.çok şükür iyiyim.5-6 aydır ortalıkta görünmeyen eski dostum miyalji çalmıştı kapımı:)bel bölgesindeki kaslarda sıkışma var.böbreklerde sorun var diye yüreğim ağzıma geldi.
aynı tedaviye devam ediyorum kadir abi.bromelain+çinko+ligone.hayatımda bu dönemde yediğim kadar ev turşusu+şalgam yediğimi hatırlamıyorum.allah nasip ederse ocak ya da şubat ayında zafer hocaya kontrole gitmeyi düşünüyorum.umarım lokösit uygun bir seviyeye düşer de artık antibiyotik kullanmama gerek kalmaz.sen de iyisindir umarım kadir abi.saygılarımı sunuyorum
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

benyusuf yazdı:
kadir yazdı:
benyusuf mrb,
rica ederim kadir abi.çok şükür iyiyim.5-6 aydır ortalıkta görünmeyen eski dostum miyalji çalmıştı kapımı:)bel bölgesindeki kaslarda sıkışma var.böbreklerde sorun var diye yüreğim ağzıma geldi.
aynı tedaviye devam ediyorum kadir abi.bromelain+çinko+ligone.hayatımda bu dönemde yediğim kadar ev turşusu+şalgam yediğimi hatırlamıyorum.allah nasip ederse ocak ya da şubat ayında zafer hocaya kontrole gitmeyi düşünüyorum.umarım lokösit uygun bir seviyeye düşer de artık antibiyotik kullanmama gerek kalmaz.sen de iyisindir umarım kadir abi.saygılarımı sunuyorum
benyusuf tedaviye devam et, prostat sekresyonu lokosit seviyesi sıfirdir umarim.Semptomlar yavas yavas gerilemeye baslamistir insallah.Bu bir surec iyileseksin devam et.Ben iyiyim sıkıntım yok cok sükür.Kontrole gidersin Ocak sonu gibi.Selamlar))
benyusuf

önceki şikayetlerimden hiçbiri yok çok şükür kadir abi.tedaviye son sürat devam ediyorum.yüzdüm yüzdüm kuyruğuna geldim.sağlıkla kal kadir abi.çok sevindim senin de bir sıkıntı yaşamamana.allah cümlemize sıhhat versin.aleyküm selam.hoşçakal.