SİZCE NE YAPMALIYIM

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Lbrl34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

SİZCE NE YAPMALIYIM

Mesaj gönderen Lbrl34 »

2 kutu tarivid 1kutu tavanic 1 kutu cipro 2 kuru tetradox kullandım su ana kadar 6 tane de iğne. Hastalığımın 5 ayındayım su anda cok daha iyi gibiyim benim şikayetim sık ve sıkısık idrar idrarın penis başında olma hissiydi bir de testisin altında tatlı tatlı karıncalanma 15-20 lokosit vardı başlarda tarivid sonrası 7-8 e dusmustu zafer hoca cipro iğne ve tetradox yazmıstı su an kocaelide oldugumdan okul için gecen hafta okulda yazdırdım bu ilaçları aynı sekil 3 iğne 1 kutu tavanic 1 tetradox sık idrar azaldı gunde 4-5 kez falan yalnız oturarak işemekten başka yolum yok gibi cunku ayaktayken yapamıyorum cok ıyı ve daha kotu oluyorum e oturarakta alaturka yok devamlı dısardayım umumı klozetlere oturmakta insanın canını sıkıyor gun içinde hafif bir sıkışıklık haliyle geziyorum sankı kemeri sıkmıs gibi his idrarın penis başında olması mesane az sisince prostat bası yapıp idrarı uretraya yolluyor hemen onu ona baglıyorum idrar da basta akımsız gelip sonradan akımını alıyor sikayetlerim bunlar.Sebepleri anlıyorum bunların hala hastayım biliyorum ne yapmam gerektiği konusunda da biraz fikrim var ama sizce ne yapmalıyım agrım sızım yanmam ereksiyon gibi sorunlarım yok benim gibi sorunları olup bunları halledebilen var mı zafer hocaya tekrar bir gözükeyimmi istanbula donunce deneyimleri olan abilerim bi yardım akıl verirse cok makbule gecer
ahmetk

Re: SİZCE NE YAPMALIYIM

Mesaj gönderen ahmetk »

Doku onarımı için bromelain propolis polen takviyelerini denesene bide sıcak su bana iyi geldi sürekli işeme hissi ve işeme bendede var günde 20 kere falan tuvalete gidiyodum ve zayıftı şimdi daha iyiyim çok şükür..
Lbrl34

Mesaj gönderen Lbrl34 »

ahmetk yazdı:Doku onarımı için bromelain propolis polen takviyelerini denesene bide sıcak su bana iyi geldi sürekli işeme hissi ve işeme bendede var günde 20 kere falan tuvalete gidiyodum ve zayıftı şimdi daha iyiyim çok şükür..
ne kadar azamandır var hocam bu sende ve ne kadar zamanda gecti kullandıgın antibiyotikler falan ?
ahmetk

Mesaj gönderen ahmetk »

Bende üç aydır falan var ben başlarda o doktor bu doktor gezdim ama bi işe yaramadı sonra Zafer hocaya gittim iğne hap takviye üçlüsü klasik banada verdi ama ben Kadir abinin bromelain propolis takviyesinide uyguluyorum en son lökositim 3-4 e düştü başta 30 du şimdi şükür daha iyiyim ama daha uzun bir süreç var iyileşmek için sabırla tedaviye devam.