Testis ağrısı

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
vanpersie2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Re: Testis ağrısı

Mesaj gönderen vanpersie2 »

asosyal yazdı:
efervesan yazdı:
asosyal yazdı: Ustalık daha rahat edersin kardeşim acemilik sıkıntı oluyor zaten ben 28 günde 1 kere o da 3 dakika sürdü yıkanmak. Düşünsene halbuki 3 günde 1 Masturbasyon yapmamı söylemişti doktor cenabet acemilik bitti
Aslında Kıbrıs olması bi bakıma iyi çünkü bende Kıbrıs’ta yaptım askerliği hava sıcaktı her akşam koştum düzenli bi 5 ayın olmuştu Oda beni baya bi düzene sokmuştu yani askerliği yararına çevirebilirsin
Ben de İzmir Foça amfibi komando olarak yaptım. Kışı kısa sürüyor ama dikkat et kendine
Abi ağrıdan duramıyorum evde bile cuma günü dağıtım iznim bitiyor ne yapacağım bilmiyorum çok zor durumda yim
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

vanpersie2 yazdı:
asosyal yazdı:
efervesan yazdı: Aslında Kıbrıs olması bi bakıma iyi çünkü bende Kıbrıs’ta yaptım askerliği hava sıcaktı her akşam koştum düzenli bi 5 ayın olmuştu Oda beni baya bi düzene sokmuştu yani askerliği yararına çevirebilirsin
Ben de İzmir Foça amfibi komando olarak yaptım. Kışı kısa sürüyor ama dikkat et kendine
Abi ağrıdan duramıyorum evde bile cuma günü dağıtım iznim bitiyor ne yapacağım bilmiyorum çok zor durumda yim
Kardeş slip don giyiyormusun boxer giyme
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

vanpersie2 yazdı:
asosyal yazdı:
efervesan yazdı: Aslında Kıbrıs olması bi bakıma iyi çünkü bende Kıbrıs’ta yaptım askerliği hava sıcaktı her akşam koştum düzenli bi 5 ayın olmuştu Oda beni baya bi düzene sokmuştu yani askerliği yararına çevirebilirsin
Kardeşim bende senin gibiyim dün doktora gittim ilaç verdi gene dedim kullanmadan devam edeyim dedim ama 2 gündür ağrısı bulantısı kötü yapıyor
vanpersie2

Raul7 yazdı:
vanpersie2 yazdı:
asosyal yazdı: Ben de İzmir Foça amfibi komando olarak yaptım. Kışı kısa sürüyor ama dikkat et kendine
Kardeş slip don giyiyormusun boxer giyme
Abi ne giysem değişen bir şey olmuyor
vanpersie2

asosyal yazdı:
vanpersie2 yazdı:
asosyal yazdı: Ben de İzmir Foça amfibi komando olarak yaptım. Kışı kısa sürüyor ama dikkat et kendine
Kardeşim bende senin gibiyim dün doktora gittim ilaç verdi gene dedim kullanmadan devam edeyim dedim ama 2 gündür ağrısı bulantısı kötü yapıyor
Sivilde olsam yine evde dinlenir arada dra giderdim tekrar tecil etmediğime o kadar pişmanım ki üstüne Kıbrıs gibi sıkıntılı sporun çok suyun az olduğu sıcağın kaçırdığı bir yere düştüm
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

vanpersie2 yazdı:
asosyal yazdı:
vanpersie2 yazdı: Abi ağrıdan duramıyorum evde bile cuma günü dağıtım iznim bitiyor ne yapacağım bilmiyorum çok zor durumda yim
Sivilde olsam yine evde dinlenir arada dra giderdim tekrar tecil etmediğime o kadar pişmanım ki üstüne Kıbrıs gibi sıkıntılı sporun çok suyun az olduğu sıcağın kaçırdığı bir yere düştüm
Vallahi kardeşim vatan millet sevgilisiyle katlanmıştım. Bugün o kadar kötüyüm ki yattığım yerden kalkamıyorum