Prostatı yenmiş

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
turbokenan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Re: TEST

Mesaj gönderen turbokenan »

Galip yazdı:
turbokenan yazdı:Yeni bir sistem icin kendimi kobay olarak kullanıp ilacların insan üzerindeki etkisi ve peniste ilaç çıkışında yanma olayındaki şikayetler için daha anti güçlü şeyler deniyorum bundaki amac az yanma daha iyi sonuç araştırmaya devam bana dua edin :geek:
Turbokenan,ınsallah yanılmam sankı bu ıs ıcın en uygunu gumuş suyu,cok etkılı ve bakterı,vırus buna dırenc gelıstıremıyor dıye bılıyorum.
Sen ne dersın?
Suyun nerden çiktigi bakteri mikrop oranı sifalı su gibi sular olmaz dere suyu akar su bunlar olmaz pet şişe yada cam şişedeyse eyv olur burda köyde barajdan gelen suyu idrar yoluna basıp hastanelik olan oldu benim dedimden çıkmayın aksi hatalarınız pahalıya patlar
turbokenan

Re: Prostatı yenmiş

menemen yazdı:Arkadaslar corek otunu bastiktan sonra penisi 15 dkka falan tutcakmiyiz yoksa serbest mi birakcaz. Eger serbeat birakirsak icindeki ilac disari fiskirir.
Yok eger ilaci icinde birakip penis ucunu sikacaksak 15-20 dkka cok az bir sure degilmi.
Insallah herkes iyilesir
Abi yeni yöntem arastırmam var eger yanma gider bu is tutarsa çok iyi olcak 15 dakka neden tutuyon abi sebebi sen biraktiginda ilac zaten içinde damarlara basinc uyguluyo herseyin fazlasi zarar ! akşam yapıp 15 dakkada ilacı salsan bile sabah kadar ilaç zaten içinde o işesende hemen icinden cikmiyo ! Dediklerimden çıkmayın abi ben kendimde denemeden size söylemiyorum nedeni bişe olacaksa zaten bana olur sonrası ALLAH kerim gram dozaj ilacı tutma bunlara uyun lütfen !
turbokenan

baris93 yazdı:Dualar seninle abi inşallah insanlığa faydan dokunur.diğer uygulayan arkadaşlardaki gelişmeleri de heyecanla bekliyorum.
hasta44 yazdı:
Bende Kenan abinin tedavisini uyguluyorum sertleşmelerim gayet iyi hissediyorum tabi daha yolun başındayız ayak üşümelerim azaldı sürekli üşürdü benim burda kenan beye yüklenmişler yok delilik felan filan o kadar hastaneye gittik antibiyotik kullandık bitkiseller saymıyorum bile bi netice varmı sıfır adam bize yardımcı olmak istiyor ben kendim sağlıkcıyım bu işin içindeyim ama netice alamadım evet penisten çörek otu basmak biraz acı veriyor bende daha tam anlamı ile bir su bardağı basamıyorum ilerde olacak inşallah al yorum abi
turbokenan

tedavi şekli

Arkadaşlar tedavî şekli degişti TEST olumlu ! Çörekotu yagını için elinizde kaldıysa penisten sarı kantoron basın su katmadan agzina kadar doldur tutabildin kadar tut yanma aci agrı hic yok işerkende acı yok uygularkende acaip bise bir gönüllü arkadaşımız deneyip 30 dakika tutsun ilacı ilacı bıraktıktan sonra bidona yapsın çişini olanları bizlede paylaşsın bu gönüllü arkadaş test kendimde uyguladım SÜPER hiç denememistim alın acıda yok artık işerken tüm agrıları siliyo gönüllü arkadaş kim olacak ?
turbokenan

Re: tedavi şekli

turbokenan yazdı:Arkadaşlar tedavî şekli degişti TEST olumlu ! Çörekotu yagını için elinizde kaldıysa penisten sarı kantoron basın su katmadan agzina kadar doldur tutabildin kadar tut yanma aci agrı hic yok işerkende acı yok uygularkende acaip bise bir gönüllü arkadaşımız deneyip 30 dakika tutsun ilacı ilacı bıraktıktan sonra bidona yapsın çişini olanları bizlede paylaşsın bu gönüllü arkadaş test kendimde uyguladım SÜPER hiç denememistim alın acıda yok artık işerken tüm agrıları siliyo gönüllü arkadaş kim olacak ?
akşam uygulayıp uyuyacak kim yaparsa ilacı bas beklet sal içinden yat uyu sabah bakalım bidonda neler olcak bu uygulama her gece olucak !
Onur
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen Onur »

turbokenan yazdı:
turbokenan yazdı:Arkadaşlar tedavî şekli degişti TEST olumlu ! Çörekotu yagını için elinizde kaldıysa penisten sarı kantoron basın su katmadan agzina kadar doldur tutabildin kadar tut yanma aci agrı hic yok işerkende acı yok uygularkende acaip bise bir gönüllü arkadaşımız deneyip 30 dakika tutsun ilacı ilacı bıraktıktan sonra bidona yapsın çişini olanları bizlede paylaşsın bu gönüllü arkadaş test kendimde uyguladım SÜPER hiç denememistim alın acıda yok artık işerken tüm agrıları siliyo gönüllü arkadaş kim olacak ?
akşam uygulayıp uyuyacak kim yaparsa ilacı bas beklet sal içinden yat uyu sabah bakalım bidonda neler olcak bu uygulama her gece olucak !
O kadar yildir denememistin, simdi birden aklina geldi yani penisten sari kantoron basmak? Ustelik gunlerdir penisten corekotu yagi basin, makattan sari kantoron basin, beni o kurtardi derken... Senin merakin gitsin diye kimsenin her gece penisine sari kantoron basip, idrarini bidonda biriktirip, nelee oldugunu anlatacagini sanmiyorum.
LuBu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen LuBu »

Adam birşeyleri yapmaya çalışıyor daha ne yapsın!. Senin eczaneden aldığın kullandığın ilaçlar nasıl yapılıyor sanıyorsun. Gönüllü arayıp test ediyorlar ilaçları. Yan etkiler kısmında bir ton ilaçta yazar hala bilinmeyen yan etki var diye. Bu uygulama metodu zengin bir firmanın eline düşseydi şu an piyasada şırıngalı hazır çörek otu yağlı veya başka etken madde karışımlı enjektörler vs. vardı. Ürologlar belkide yakında lazer tedavi yöntemleri vs gibi bu yöntemi yapacaklar. Burada uğraşılanlar yapılanlar bilime katkı sağlayacaktır. Ama güzelim ülkemde adam akıllı bir ARGE gençliği yetiştirilmiyor. Bilimsel eğitimden uzaklaştıkça daha çok bekleriz her derda devayı. Kutsal kitabımızda ilk ayette yazar İKRA der oku der. Ama bizde nerde ezber ve dışarıdan ithal ederiz anca.
turbokenan

Onur yazdı:
turbokenan yazdı:
O kadar yildir denememistin, simdi birden aklina geldi yani penisten sari kantoron basmak? Ustelik gunlerdir penisten corekotu yagi basin, makattan sari kantoron basin, beni o kurtardi derken... Senin merakin gitsin diye kimsenin her gece penisine sari kantoron basip, idrarini bidonda biriktirip, nelee oldugunu anlatacagini sanmiyorum.
o işler okadar kolay degil kardesim laf sokuyon ama sunuda unutma bunu acı cekiyoz yapamıyoz dediniz diye buldum acı yok ordan konuşmak kolay sen benim yerimde olsan insanlar için ne yapardın ben söleyim banane derdin bundaki amaç ben tektim burda yüzlerce insan var arastırıyoz iste napalım ordan yazmak kolay gel buraya 100 ûstünde insanla ugraşsana beni takip edenler yapabilir onaylamayan çörekotuna devamda edebilir isiniz gücünüz anca yazmak bulda bişe onu yapsınlar sanki sizin doktotlarınız 500 senedir bi halt bulduda okadar alet ekipmanla
turbokenan

LuBu yazdı:Adam birşeyleri yapmaya çalışıyor daha ne yapsın!. Senin eczaneden aldığın kullandığın ilaçlar nasıl yapılıyor sanıyorsun. Gönüllü arayıp test ediyorlar ilaçları. Yan etkiler kısmında bir ton ilaçta yazar hala bilinmeyen yan etki var diye. Bu uygulama metodu zengin bir firmanın eline düşseydi şu an piyasada şırıngalı hazır çörek otu yağlı veya başka etken madde karışımlı enjektörler vs. vardı. Ürologlar belkide yakında lazer tedavi yöntemleri vs gibi bu yöntemi yapacaklar. Burada uğraşılanlar yapılanlar bilime katkı sağlayacaktır. Ama güzelim ülkemde adam akıllı bir ARGE gençliği yetiştirilmiyor. Bilimsel eğitimden uzaklaştıkça daha çok bekleriz her derda devayı. Kutsal kitabımızda ilk ayette yazar İKRA der oku der. Ama bizde nerde ezber ve dışarıdan ithal ederiz anca.
verdigim emek helal olsun kardeşim maksat millet arıyo abi cok acıyo diyo bende ilaclarla testler yapıyorum bunu hiç denememiştim tek oldugumdan pek koymuyodu ama sayı şuanda yüzlere ulaştı bu uygulama asla yanma acı sancı agrı yapmıyo işeme süper yani sıfır sıkıntı insanlara kolay geliyo sen doktora git 12000 tl ver yüzüne bakmasın sen kendini riske et test yap eleştiril nediyim abi herseye açıgız olabilir saygı duyarım meyve veren agaç taşlanır ben acı çektim siz çekmeyin diye test edip buldum elimden gelen bu iki ilaç var ya sarı kantoron acısız tedavi .yada çörekotu acılı tedavi ve su katıyodunuz aradaki fark buna su katmayın işerken yanma yok direk bas tut bu daha gelişicek hepinizi takip eden yukardan olanlar var ! Burada 50 kisi kurtuldum yazsın bak ne oluyo buseferde saglık bakanlıgı devreye giricek daha gelisecek yapmaları gereken kitaptan okumak degil kafa yorup olan iyilesimleri degerlendirmek üniversitelerden arkadaslarımız varsa konuyla alakalı takipler bekliyoruz 85 milyonda 2.5 milyon hasta varsabuna DEVLET el atmalı. !
turbokenan

sarı kantoron test

Arkadaslar beni arayanların genel sorunu sadece çörekotunu uygularken yanma bu şikayetlere binayen aksam yapmış oldugun sarı kantoron yagı testinde penisime uygularken yada idrar yaparken yanma agrı sancı hic yok sıfır sıkıntı yapmanız gereken 3 adet 10 luk enjektöre sarı kantoron basmak ve penisten iceri doldurmak 30 dakikayla 60 dakika arası tutabilen tutsun ve bıraksın ilacı yatıp uyuyun sabah fazlaca su için yoldaki yosunlar çıkacaktır agrı batma kasıkta sancı işerken yanma hicbise yok acı olmadıgından ister her aksam ister haftada 3 kez uygulayın tarif anlamayan forumda numaram var beni arasın cepten
Armegeddon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Armegeddon »

Arkadaşlar bazılarınıza bu sistem saçma gelebilir o zaman yapmazsınız olur biter ama buraya gelip yok manyakmısın öylemisin böylemisin demenin de bir esprisi yok istisnalar hariç herkez kendi kararını verebilecek yaşta ayrıca sistoskopi dediğniz işleminde birçok riski olmasına rağmen sistoskopi yapmayın etmeyin dediğinizide hiç görmedim madem sağlığımızı düşünüyorsanız her türlü riskte uyarmanızı bekleriz yoksa girip herşeyi eleştirmenin kimseye bir faydası dokunmaz. Bu arada kenan abi bu sarı kantaronunda çörek otu ile aynı etkiyi yaratıcağondan eminmiyiz teşekkürler.
turbokenan

Armegeddon yazdı:Arkadaşlar bazılarınıza bu sistem saçma gelebilir o zaman yapmazsınız olur biter ama buraya gelip yok manyakmısın öylemisin böylemisin demenin de bir esprisi yok istisnalar hariç herkez kendi kararını verebilecek yaşta ayrıca sistoskopi dediğniz işleminde birçok riski olmasına rağmen sistoskopi yapmayın etmeyin dediğinizide hiç görmedim madem sağlığımızı düşünüyorsanız her türlü riskte uyarmanızı bekleriz yoksa girip herşeyi eleştirmenin kimseye bir faydası dokunmaz. Bu arada kenan abi bu sarı kantaronunda çörek otu ile aynı etkiyi yaratıcağondan eminmiyiz teşekkürler.
İsveç surubu çörek otu acı iserken yanmalı sarı kantoron sıfır sıkıntı aksam ben denedim denemeden buraya yazı yazamam ben bu uygulamaların şakası olmaz ama sarı kantron acaip iyi abi sonuçlar aynı hatta sarı kantron daha iyi sertlestiriyo vr yanma sıfın bu ilacık antibiyotik gibi marifetleri var araştırın uygulayın abi yolun sonu bu beni savundugun için ayrıca tesekkürler saygılar abi
Galip

Mesaj gönderen Galip »

turbokenan yazdı:
Armegeddon yazdı:Arkadaşlar bazılarınıza bu sistem saçma gelebilir o zaman yapmazsınız olur biter ama buraya gelip yok manyakmısın öylemisin böylemisin demenin de bir esprisi yok istisnalar hariç herkez kendi kararını verebilecek yaşta ayrıca sistoskopi dediğniz işleminde birçok riski olmasına rağmen sistoskopi yapmayın etmeyin dediğinizide hiç görmedim madem sağlığımızı düşünüyorsanız her türlü riskte uyarmanızı bekleriz yoksa girip herşeyi eleştirmenin kimseye bir faydası dokunmaz. Bu arada kenan abi bu sarı kantaronunda çörek otu ile aynı etkiyi yaratıcağondan eminmiyiz teşekkürler.
İsveç surubu çörek otu acı iserken yanmalı sarı kantoron sıfır sıkıntı aksam ben denedim denemeden buraya yazı yazamam ben bu uygulamaların şakası olmaz ama sarı kantron acaip iyi abi sonuçlar aynı hatta sarı kantron daha iyi sertlestiriyo vr yanma sıfın bu ilacık antibiyotik gibi marifetleri var araştırın uygulayın abi yolun sonu bu beni savundugun için ayrıca tesekkürler saygılar abi
Burda tabı bır gunde ıyı sonuc alındı demek cok yerınde olmaz gıbı ben mantık olarak en etkılısının ısvec surubu oldugunu dusunuyorum ıkıncı olarak c.otuyagı ucte sarı kantaron tabı bunlar kısa vadede olan dusuncelerım
2-3 ay sonra belkıde hıc yakmayan sarıkantaron daha ıyı oldugu soylenebılır,bunun ıcın denemek gereklı.
Galip

Mesaj gönderen Galip »

Turbokenan,senı ıyı eden belkıde ısvec surubudur
Isvec surubunu nekadar kullandın? Yanı enjektorle basma ısvec surubunu nekadar kac ay enjekte ettın?
turbokenan

Galip yazdı:Turbokenan,senı ıyı eden belkıde ısvec surubudur
Isvec surubunu nekadar kullandın? Yanı enjektorle basma ısvec surubunu nekadar kac ay enjekte ettın?
Abi öyle olsa öyle yazardım bende çörekotu emegi daha fazla ama ikiside zor acı işeme yapıyo sarı kantron basıncada işerkende aci agrı yok işer gibi ve tesiri isvec gibi acı yok ama ilaç nerdeyse aynı susuz basın 3 tane 10 luk enjektörle istedin kadar beklet acı yanma yok ! Uygulayın çok iyi gelecek
Galip

Mesaj gönderen Galip »

Eyvallah sağolasın turbokenan
turbokenan

sarı kantotoron test

Sarı kantron bana bir günde yaptıkları sperm asirı çıkıyo ve fazlalaştı ve çok yumusak bendede sperm çıkarken azdı çogaldı erken bosalma iyi sertlesme iyi idrar geldi hissi sıfır idrar fazlalaştı aksam kendime 5 lik enj 6 kere enj yaptım susuz 20 dakka bekletim içimden acaip kocaman parçalar geldi sanki sıvılaşmış kireç gibi gelişmeleri yazıcam hiç böyle olmamıştım .bu aksam 1 saat tutcam ilacı nasılsa acımıyo arkadaşlar yolun sonu bu kesinlikle yapın tutabildiniz kadar tutun belkide biraz sabırla sıfırlancaz iyileştim sanardım demekki içerde gene var ama hic hissetmedim ! ama onuda çıkartcam sıfır km yapcam inşallah bana haber verin gelişmeleri yapın farkı anlarsınız eski bekarlık halime dönmüş gibiyim
Ersen
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Ersen »

İdrar yoluna bu şekilde ilaç basarak mesane sonrası kapalı olan sfinkter yani idrar kaçırmayı önleyen kas yumağını geçmek mümkün değil bunun için sonda kullanmak lazım siz nekadar basarsanız basın çörekotu yağını veya kantoron yağını mesane içine veya prostata ulaştıramazsınız, şimdi idrar yaparken penisin ucunu tıkasanız idrar prostata dolmaz bu mümkün değil ha verilen ilaç idrar yolunun bir kısmına temas eder eğer burda enfeksiyon varsa kantoron yağı fayda edebilir fakat steril bir bölgeye hava ile temas eden su veya yağ vermek sizde yeni enfeksiyon oluşturabilir kullandığınız maddelerde steril olmalı misal pet su yerine serum yağlar yerine kapsül formunu steril şekilde çekip kullanın ama verilen ilaçın asitlik seviyeside önemli aman dikkat edin bu konuda denemek azim göstermek çok güzel açıkcası takdir etmemek elde değil turbokenan arkadaş yıllarca hastalıkla mücadele etmiş ve doktorların aciz kaldığı yerde çözümde bulmuş kendisini takdir ediyorum, özellikle makattan lavman şekilde denemek daha tehlikesiz ve prostata ilaçın ulaşma şansı daha yüksek gibi geliyor bana.
Tuhraser

Mesaj gönderen Tuhraser »

Boşamı basıyoruz ilacı. Prostata gittiğini düşünmüştüm.
Galip

Mesaj gönderen Galip »

Ersen, bu konuda uzmanmısınız?
Bununla ılgılı bılgılerınızı paylasmanızı ısterız
Turbokenan ın vıdeo yu ızledıysenız enjektorle 3 tam basım yapıyor bukadar c.otuyagı nereye gıdıyor?
Ersen
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Ersen »

Google a mesane sfinkteri yazıp görselleri inceleyin idrar yaparken bu kaslar gevşer yapmıyorken kasılıdır, ancak sondayla mesaneye girebilirsiniz.
turbokenan

Ersen yazdı:Google a mesane sfinkteri yazıp görselleri inceleyin idrar yaparken bu kaslar gevşer yapmıyorken kasılıdır, ancak sondayla mesaneye girebilirsiniz.
Sence idrar yolu kaç cc sıvı alır
turbokenan

Galip yazdı:Ersen, bu konuda uzmanmısınız?
Turbokenan ın vıdeo yu ızledıysenız enjektorle 3 tam basım yapıyor bukadar c.otuyagı nereye gıdıyor?
abi penisi geçiyo arka taraftan çıkıyo :lol:
Galip

Mesaj gönderen Galip »

Ersen yazdı:Google a mesane sfinkteri yazıp görselleri inceleyin idrar yaparken bu kaslar gevşer yapmıyorken kasılıdır, ancak sondayla mesaneye girebilirsiniz.
Evet sagda ve solda kaslar var ancak yogun tazyık ve basınc ıle az cok gecıs olabılecegını sanıyorum.
Galip

Mesaj gönderen Galip »

turbokenan yazdı:
Galip yazdı:Ersen, bu konuda uzmanmısınız?
abi penisi geçiyo arka taraftan çıkıyo :lol:
Alem adamsın :lol: :lol: