Dr. Tibet Erdoğru' ya gittim.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Synergy
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Dr. Tibet Erdoğru' ya gittim.

Mesaj gönderen Synergy »

Merhaba Arkadaşlar,

Dr. Tibet Bey' e muayene oldum.
Kendisi beni Pudental Mr ve Pudental Emg çektirmem için yönlendirdi.

MR için 1000 TL üzeri bir fiyat, EMG için de 3500 TL istediler.
Bu tetkiklerden sonra da sistoskopi yapacağını, gerekirse sinir blokajı yapacağını belirtti.
Tahminimce bu işlemde 3-4 bin liranin altında değildir.

Evlilik sürecindeyim birkaç ay sonra evleceğim, şimdi bu tetkileri yaptırırsam beni çok zorlayacak. Yaptırmazsam da 2 yıldır hastalığım çözülemiyor kafayı yiyeceğim.

Ne yapmalıyım sizce?
carlosayhana

Re: Dr. Tibet Erdoğru' ya gittim.

Mesaj gönderen carlosayhana »

Daha oncede yazmistim tibet hoca vasitasiyla ortapediste yonlendirilmistim.ortapedist benden mr ve emg istemisti.emg icin Onerdigi yer nisantasindaydi bende 2013 yilinda 1800 tl civarinda odeyip yaptirmistim.sonuc olarak her sey temiz cikmisti sonrasinda algoloji gul hoca ya yonlendirildim .o da bana 6 ay cymbolta ve neurantin 600 kullandirdi ve hic fayda gormedim.size dedigi sistoskopi ve sinir blokaji ilgili bana bir soylemde bulunmamisti.belki sinirlerde bir sey ciksaydi blokaji yapardi onuda bilemem ,durum bu.yaptirip yaptirmamak sizin bileceginiz bir durum. tabiki karar sizin.az paralar degil..Bu arada yonlendirdigi drlarin muayene ucretleri 350 tl idi 2013 de.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

carlosayhana yazdı:Daha oncede yazmistim tibet hoca vasitasiyla ortapediste yonlendirilmistim.ortapedist benden mr ve emg istemisti.emg icin Onerdigi yer nisantasindaydi bende 2013 yilinda 1800 tl civarinda odeyip yaptirmistim.sonuc olarak her sey temiz cikmisti sonrasinda algoloji gul hoca ya yonlendirildim .o da bana 6 ay cymbolta ve neurantin 600 kullandirdi ve hic fayda gormedim.size dedigi sistoskopi ve sinir blokaji ilgili bana bir soylemde bulunmamisti.belki sinirlerde bir sey ciksaydi blokaji yapardi onuda bilemem ,durum bu.yaptirip yaptirmamak sizin bileceginiz bir durum. tabiki karar sizin.az paralar degil..Bu arada yonlendirdigi drlarin muayene ucretleri 350 tl idi 2013 de.
Carlosayhana mrb,
Uzun bir zaman yoktun..nasıl oldun kardeşim?
Fatih86
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Fatih86 »

Ne zor bir hastalik bu,Allah yardimcimiz olsun,bu hastalikla mucadele etmek bir servet gerektiriyot
Allah neylerse güzel eyler hoş eyler vardır bir bildiği
Blackened
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Blackened »

Synergy yazdı:Merhaba Arkadaşlar,

Bu tetkiklerden sonra da sistoskopi yapacağını, gerekirse sinir blokajı yapacağını belirtti.

Evlilik sürecindeyim birkaç ay sonra evleceğim, şimdi bu tetkileri yaptırırsam beni çok zorlayacak. Yaptırmazsam da 2 yıldır hastalığım çözülemiyor kafayı yiyeceğim.

Ne yapmalıyım sizce?
Doktor güvence verirse yaptir bence. Hic unutmuyorum, bi devlet hastanesi bana ''ozel hastanelere para dokme bosuna'' demisti. bir cok ozel hastaneye gittim yaklasik 6-7 bin liram gitti. devlet hastanesinin, netice olarak ozel hastaneden hicbir farkı yok. Ben de evliyim evliliğini etkileyeceğini sanmıyorum. Tabi evlendigin kisiye gore değişir. Benim hanim sagolsun bu durumu kesinlikle sorun etmiyor bana cok destek oluyor. tabi bu durumu ben kisisel olarak takiyorum orasi ayri.
Synergy
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Synergy »

Arkadaşlar,

Benim problemim oturduğumda idrar sıkışması yaşamam. Penis ucuna doğru idrar geliyor gibi olması.
Makatın orada bi kasılma var sürekli ve sanki penis ucundan idrar atmaya çalışıyor gibi oluyor ve idrara cıktıktan sonra oturursam eger 15 dk sonra ıdrara sıkışıyorum.

Uzun yolculuk yapamaz duruma geldim.

Cymbalta ve Neurontin 2 şer ay kullandım fakat herhangi bir olumlu gelişme olmadı.

Penis ucu ile makat arasındaki bölgede bi kasılma var sürekli.
O kasıldıkca sanki birşey sıkıştırarak idrara çıkarmaya çalışıyor beni.

Ayrıca son 1 aydır, makatla ilgili çoık sıkıntım var.
Makatım içten ve dıştan çok kasılıyor, tuvalete çıkamıyorum rahat rahat.
muharremmer
Hastalık Başlangıç Yılı: 2006

Mesaj gönderen muharremmer »

Synergy yazdı:Merhaba Arkadaşlar,

Ne yapmalıyım sizce?
ben 2008'de SİSTOSKOBİ oldum. Adnan Menderes Üniversitesinde. O kadar para vermedim. Aşırı aktif mesane teşhisi konumuştu.
Ama ben tibet beyin pudendal sinir tezini okudum. Hani mantıksız diyemeyeceğim ama pek ikna olmadım ben.
O kadar mikro bir sinir bozulursa doğuştan bozulur düşmeyle ağırlık kaldırmayla bilmiyorum yani belki çok basit düşünüyorumdur ama ben ikna olmadım. Ayrıca ikna olsamda çok para.
Diyorum zaten zengin hastalığı bu illet. Malesef. Zaman ve Para.
carlosayhana

Mesaj gönderen carlosayhana »

kadir yazdı:
carlosayhana yazdı:Daha oncede yazmistim tibet hoca vasitasiyla ortapediste yonlendirilmistim.ortapedist benden mr ve emg istemisti.emg icin Onerdigi yer nisantasindaydi bende 2013 yilinda 1800 tl civarinda odeyip yaptirmistim.sonuc olarak her sey temiz cikmisti sonrasinda algoloji gul hoca ya yonlendirildim .o da bana 6 ay cymbolta ve neurantin 600 kullandirdi ve hic fayda gormedim.size dedigi sistoskopi ve sinir blokaji ilgili bana bir soylemde bulunmamisti.belki sinirlerde bir sey ciksaydi blokaji yapardi onuda bilemem ,durum bu.yaptirip yaptirmamak sizin bileceginiz bir durum. tabiki karar sizin.az paralar degil..Bu arada yonlendirdigi drlarin muayene ucretleri 350 tl idi 2013 de.
Carlosayhana mrb,
Uzun bir zaman yoktun..nasıl oldun kardeşim?

Kadir abi merhaba,siteyi takip ediyordum aslinda herhangi bir paylasim yapmasam da.eswt den sonra tabi ki eskiye gore cok daha iyiyim ama bu hastalik sitedeki herkesin bildigi gibi sifirlanmiyor,bu sekilde hayatimizi idame ettirmeye calisiyoruz.agrilar bazen siddetini artiriyor eskisi kadar olmasa da ama genel anlamda fena degilim.cinsellik tabi ki sorunlu,duzeltemedik.mucadeleye devam ,umut hep var.insallah kesin tedavisi bulunurda iyilesip hayatimiza kaldigimiz yerden devam ederiz.
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Synergy senin olay farkli tibet hakli oabilir

Tibet her gelene git bunlari yaptir demiyor yani para tuzagi olsa otomatik herkese git yaptir der

Seni ilgiye mazhar bulmus bence sevinmelisin
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Pud3ntal emg yi de yaptircaksan sor disaridan pudental emg cekilmez orta parmaginin ucunda elekteot igne si olan eldiveni giyip gotune sokmalari gerekir rurkiyede var mi bilmiom ama disaridan sokulan igne ve elektrotla olcum doru olmayabilir